עידו ואמא (והחיות) טסים ללונדון - פרק ג- היום המרגש בחיינו

השעה 04:30 עפ"י שעון אנגליה, 06:30 עפי שעון ישראל. זהו אני כבר לא יכולה להמשיך לישון אחרי ההתרגשות הגדולה של אתמול, אני מתיישבת במיטה ומתחילה לכתוב על השעות הנפלאות שבילינו אתמול יחד אני ועידו בלונדון.

 

בדרך כלל, היום של עידו מתחיל מוקדם.... 6 בבוקר יקיצה טבעית. כך שב8 הבטן כבר מקרקרת ואנחנו מחוץ לחדר המלון. 

דרך אגב, לא לקחנו ארוחת בוקר במלון, כי בעיר האפשרויות הבלתי מוגבלות מבחינה קולינרית, חבל לאכול ארוחת בוקר סטנדרטית במלון.

עדין בוקר ומוקדם, החנויות עוד סגורות, איך מתחילים את היום עד שלונדון תתעורר...? נכנסנו לסופר מרקט האיכותי ביותר של מרקס אנד ספנסר להצטייד בפירות, מאפים, יוגורט וחטיפים וצעדנו אל עבר פארק קנסינגטון. שם כבר יש כמה לונדונים שהתחילו את היום.

 

ישבנו על ספסל מול הברוזים והברבורים 

ואכלנו את ארוחת הבוקר שלנו

איזה כיף שעידו יכול ללכת וללכת מבלי להתעייף. חצינו ברגל את קנסינגטון פארק ואת כל ההייד פארק. בדרך נהיננו מתחילתה של  השלכת, ראינו סנאים רצים על הדשא מטפסים על העיצים ומפצחים ערמונים בין ענפים.

הגענו אל ההייד פארק קורנר. הפעם עידו בחר לרדת אל הטיוב שהתחשבה בו והתפנתה משאונה לכמה דקות במיוחד עבורו.

בכיכר פיקדילי הגחנו מהאדמה

עידו ניגש לבחון מקרוב את פסל קופידון שבמרכז הכיכר ואת כל 360 המעלות שסביבו.

 

את המשך היום נבלה במשולש הכיכרות  פיקדילי- לייסטר וקובנט גרדן. אזור נפלא לבלות בו ובפרט בסופ"ש. על פי התכנית שכתבתי לעידו בשעות הצהריים אנחנו אמורים ללכת להצגה אלדין של דיסני. אך מכיוון שעם עידו לא ניתן לדעת עד הרגע האחרון אם ברגע האמת יסכים להכנס להצגה או לא, אז החלטתי להמר ולא לקנות כרטיסים מראש, אלא פשוט לחכות למצב הרוח שלו בבוקר ולפי זה לפעול.

אמנם לקחתי פה סיכון מסויים אך זה היה סיכון מחושב (תרתי משמע). לשמחתי ערב קודם, כשעידו משנן את התכנית למחר, הוא אומר לי בהתלהבות , שמחר בצהריים נראה את ההצגה של דיסני. קצת נלחצתי, מקווה שאכן נמצא כרטיסים להצגה כל כך מבוקשת. אך ל